:: ویرایش و افكت گذاری حرفه ای فایلهای صوتی توسط McFunSoft Audio Editor 2.6.3 ::

McFunSoft Audio Editor نرم افزاری برای ویرایش فایلهای صوتی است که از تجمیع کاربردی ترین تکنولوژی و ابزارها و امکانات ویرایش صوتی ، سود می برد . این نرم افزار تنها برنامه ویرایشی است که به شما توانائی ویرایش ، ضبط ، فیلتر و افکت گذاری تمامی بخشهای یک فایل صوتی ، آنهم بشکل موثر و کارا و با سرعت عالی اعطا می کند . این نرم افزار از پرکاربردی ترین فرمتهای صوتی از جمله : WAV, MP3, MP2, WMA, Ogg Vorbis, AIFF, MPC و ... پشتیبانی می کند .
همچنین تجزیه و تحلیل پیشرفته داده ها همانند نمودارهای فرکانسی ، موج و طیفهای صوتی از دیگر ویژگیهای بارز این نرم افزار بشمار می آید . این نرم افزار با دارا بودن امکانات گسترده افکت و فیلتر ، برای کسانی که ذوق و سلیقه ای نیز در موسیقی دارند ، راضی کننده خواهد بود . از دیگر ویژگیهای این نرم افزار قدرتمند ، می توان به موارد زیر اشاره نمود :
ایجاد ، تبدیل ، ورود و خروج فایلهای صوتی در فرمتهای گوناگون از جمله: WAV, MP3, MP2, WMA, Ogg Vorbis, AIFF, MPC و ... ؛ دارا بودن تمامی افکتها و فیلترهای مورد نیاز ویرایش فایلهای صوتی ؛ ویرایش دلخواه فایلهای صوتی با امکانات گسترده و حرفه ای افکت و فیلترهای تعبیه شده در نرم افزار ؛ ضبط صدا از میکروفن ، CD ، ویدئو و هر صوتی که از کامپیوتر قابل شنیدن باشد ؛ امکان تغییر و تنظیم پارامترهای مختلف صدا همانند : different encoding bit rates ، Whether quality ، file size ، frequency و ... و در انتها ویرایش اطلاعات فایلهای صوتی از جمله : album, artist, year of publication و ...
نیازمندیها : Pentium 233 MHz, 64 MB RAM, 50M HD

دانلود کنید با حجم 7.39 مگابایت ( لینك غیر مستقیم )